ماموریت ما

شرکت گروه صنعتی ناب در زمینه تولید و عرضه انواع روغن های نباتی فعالیت می نماید. ما معتقدیم امنیت غذایی حق تمام انسان هاست. با استفاده از نیروی انسانی متخصص و متعهد، تکنولوژی روز دنیا، استفاده از بهترین مواد اولیه و ملزومات در تولید و بسته بندی محصولات و با تکیه بر چابکی سازمانی و برآورده ساختن خواسته های مشتری، در کمترین زمان کوشش می نماییم تا محصولی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در دسترس تمامی مصرف کنندگان در هر طبقه اجتماعی قرار دهیم و با توسعه دانش، رعایت قوانین و مقررات زیست محیطی و بهداشتی، حفظ و توسعه نیروی انسانی شایسته، افزایش تولید و تنوع محصولات و رشد و تعمیق در بازارهای داخلی و صادراتی علاوه بر تکریم مشتریان و کارکنان، موجبات رضایت سهامداران و سایر ذینفعان سازمان را فراهم آوریم.

همواره می کوشیم با بهره گیری از آخرین یافته های علمی و فن آوری های نوین، با تولید فرآورده های غذایی سالم و ایمن از روغن های نباتی، در کیفیت و کلاس جهانی، حضوری مقتدر و شایسته در بازارهای مصرف داشته باشیم. بر این اساس چشم انداز شرکت گروه صنعتی ناب تا پایان سال 1411 عبارت است از :

  • احراز رتبه نخست بازار داخلی روغن نباتی.
  • کسب جایگاه صادر کننده ممتاز ملی در حوزه روغن نباتی.
  • افزایش دامنه نفوذ برند در عرصه تجارت جهانی و در اختیار قرار دادن محصولات در اقصی نقاط جهان.
  • توسعه مرزهای دانش در تولید مجموعه محصولات غذایی به پشتوانه نیروی انسانی متخصص متعهد.
  • قرار گرفتن در بین شایسته ترین برندها نزد مصرف کنندگان نهایی صنعت غذا با حفظ و بهبود مستمر، ایمنی، کیفیت و تنوع محصولات.